Sádrokarton a SDK konstrukce

Už se vám znelíbilo staré umakartové jádro, drolí se vám omítky, máte strop plný lišt a kabelů nebo chcete ze staré půdy udělat pokojíček?
Sádrokarton je dnes nejčastěji používaným stavebním materiálem s interiéru. Jde o tzv. suchou cestu výstavby a používá se nejen v dřevostavbách ale i ve zděných či panelových domech.

Ze Sádrokartónu pro Vás umíme zhotovit vše co si lze představit:

  • Stropy, příčky, podlahy, niky, poličky, i klenby a kruhy – jak v klasickém provedení tak i protipožární, akustické i s odolnosti proti vlhkosti. Pracujeme jen s ověřenými systémovými materiály vč. originálních prvku a doplňků.

Sádrokarton zvládneme sami? Slyšíme to často od zákazníku, ale pravdou je, že praxí jsme se neučili dokonalé postupy abychom se vyvarovali praskání, kroucení a prohýbání sádrokartonů. Používáme laserové zařízení pro dokonalou rovinu a brousíme za pomoci brusky s odsáváním. Tím je náš výsledek vždy dokonalý bez obtěžujícího prachu a zákazníci o to spokojenější.   

Potřebujete-li sádrokarton,  neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme, poskytneme informace a vzorky pro snadnější cestu k návrhu a realizaci. Rozpočet uděláme zcela ZDARMA.

Úspěšnou stavbu bez starostí za BULLSTA

vám přeje Miroslav Bulla